Rukavice odolné proti proříznutí Stupeň 3 - vel L/9 - 1ks

Neohodnoceno
Značka: Milwaukee
291 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Vyznačují se vyšší odolností proti proříznutí a oděru než produkty s třídou ochrany proti proříznutí 1 a poskytují ideální ochranu při odizolování drátů, řezání závitů na trubkách nebo řezání trubek.
  • Vynikající přilnavost, nitrilový materiál se vyznačuje lepšími vlastnostmi než ostatní materiály v širokém rozsahu teplot a mastných povrchů.
  • Vynikající odolnost proti propíchnutí ostrými materiály.
  • Vrstva SMARTSWIPE™ v oblasti dlaně a špiček prstů umožňuje používání zařízení s dotykovým displejem bez sejmutí rukavic
  • S certifikátem EU pro ochranu proti proříznutí: EN ISO 21420 a EN388:2016 (4343C).

Doplňkové parametry

Kategorie: Rukavice
Záruka: 24 měsíců (IČ: 12 měsíců)
Hmotnost: 0.5 kg
EAN kód: 4058546290498
Hlavní název: Cut Level 3 Gloves - L/9 - 1pc
Dodávaný v: závěsný organizér na nářadí
Materiál: Materiál vyrobený vlastním postupem pletení a zpevněná dlaň díky nitrilové textuře
Množství v balíku: 1
Odolnost: C
Velikost: 9 / L
Období zastarávání: Rukavice, po vyjmutí z obalu, mohou být použity po dobu 5 let od data výroby, vytištěného na rukavici. Rukavice by měly být použity do 3 let od jejich zakoupení. Životnost rukavic při používání je založena na opotřebení a oděru.
Usage instructions: Nepoužívejte rukavice v blízkosti rotujících částí nářadí (pilové kotouče, vrtáky atd.). Nebezpečí namotání! Výrobek nechrání před chemikáliemi, manipulací s horkými nebo studenými a velmi ostrými předměty, které dopadají na ruce velkou silou nebo rychlostí. Je-li třída proti roztržení ≥ 1, nepoužívejte v blízkosti pohybujících se strojů nebezpečí zamotání. Tento produkt je navržen tak, aby minimalizoval riziko / poskytoval ochranu proti obecnému mechanickému riziku.
Číslo produktu: 4932471421

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: