Výhody autorizovaného prodejce

Proč kupovat zboží od autorizovaného distributora?

Nakupování zboží u autorizovaného distributora Milwaukee přináší řadu výhod, které zahrnují kvalitu, spolehlivost a zákaznickou podporu pro produkty Milwaukee. 

Autorizovaný distributor má povinnost dodávat originální výrobky od společnosti Milwaukee, což eliminuje riziko nákupu padělků nebo nekvalitních replikátů, které mohou mít nižší výkon a životnost. Bohužel s těmito padělanými produkty se v poslední době často setkáváme, nákupem u autorizovaného distributora máte jistotu, že zboží pochází přímo od výrobce. 

Zakoupením zboží u autorizovaného distributora získáte také rozšířenou záruku až na 3 roky (viz. níže), kompletní záruční o pozáruční servis a také nadstandardní služby a poradenství ohledně výrobků Milwaukee. 

 

Autorizovaný prodejce Neautorizovaný prodejce
Garance zboží pro český trh yes no
Jistota originálního zboží yes no
Odborné poradenství yes no
Rozšířená záruka až na 3 roky yes no
Pozáruční podpora / servis yes no
Záruka u prodejce (základní) yes yes
Nejlevnější cena na trhu no yes

 

Nákup u neautorizovaných distributorů Milwaukee má několik potenciálních nevýhod:

  1. Nedostatečná záruka a servisní podpora: Neautorizovaní distributoři mohou nabízet omezenou nebo žádnou záruku na výrobky Milwaukee. Pokud se s nákupem vyskytnou problémy nebo potřebujete servisní podporu, neautorizovaný prodejce nemůže dle pravidel Milwaukee zajistit servis u Milwaukee servisu v ČR. Neautorizovaní prodejci často také rychle vzniknou a také zaniknou. Milwaukee servis zajišťuje záruční servis pouze pro výrobky, které pochází od autorizovaných distributorů (nutno doložit fakturou)

  2. Riziko padělků a podvodů: Neautorizovaní prodejci často prodávají padělané nebo nekvalitní produkty, které nemusí splňovat standardy značky Milwaukee. Tyto padělané výrobky mohou být nebezpečné nejen pro vaše projekty, ale i pro vaše zdraví a bezpečnost.

  3. Omezené možnosti vrácení a výměny: Neautorizovaní prodejci mohou mít restriktivní politiku vrácení nebo výměny zboží, což může být problém, pokud se rozhodnete vrátit nebo vyměnit výrobek. U zboží zakoupeného u nás máte jistotu předprodejní podpory. Vše si můžete vyzkoušet a až poté se rozhodnout, zda je vhodné pro nás. Máme také k dispozici tým odborníků od značky Milwaukee, kteří Vás rádi navštíví a umožní vám si vše prohlédnout, vyzkoušet a otestovat v reálném provozu. 

Celkově je důležité nakupovat u autorizovaných distributorů značky Milwaukee, abyste zajistili, že získáte autentické produkty s plnou zárukou a servisní podporou od výrobce. To vám také pomůže minimalizovat riziko nákupu padělků a zajistí vám přístup k nejnovějším produktům a technologiím od značky Milwaukee. 

Často je bohužel zboží Milwaukee na internetu k dispozici za nízkou, nebo až nesmyslnou cenu, které nemůžeme konkurovat. Zvažte prosím nákup takového zboží. Setkáváme se denně na prodejně se zákazníky, kteří levně nakoupili ale prodejce jim už nezajistí servis. Zákazník si poté vše musí hradit sám a zjistí, že celková cena je vyšší, než kdyby zboží zakoupil u autorizovaného distributora s rozšířenou zárukou. 

Momentálně jsme jediný autorizovaný prodejce v ČR, kteří nabízí všem zákazníkům automaticky rozšířenou záruku až na 3 roky. Zákazník se sám nemusí nikde registrovat, vše od nás získává automaticky. 

 

Záruka je následující:

Milwaukee Powertool nářadí:

1 rok - všechny právnické osoby (s.r.o. a IČ)

2 roky - všichni koncoví uživatelé

3 roky - všichni s prodlouženou zárukou (pouze u nás automaticky pro všechny nakupující)

 

Milwaukee baterie:

1 rok - všechny právnické osoby (s.r.o. a IČ)

2 roky - všichni s prodlouženou zárukou (pouze u nás automaticky pro všechny nakupující)

 

 

Milwaukee řada MX:

1 rok - všechny právnické osoby (s.r.o. a IČ)

2 roky - všichni koncoví uživatelé + všechny právnické osoby s prodlouženou zárukou (pouze u nás automaticky pro všechny nakupující)