Novinky

Nový katalog Milwaukee příslušenství a ruční nářadí pro rok 2024

Představujeme vám širokou škálu inovativního příslušenství a ručního nářadí od značky Milwaukee v našem novém katalogu pro rok 2024/2025, který vám pomůže dosáhnout maximální efektivity a precizních výsledků ve vaší práci.

Pro stažení katalogu Milwaukee příslušenství a ručního nářadí klikni ZDE.

Snímek obrazovky_24-4-2024_121942_

Nový katalog Milwaukee nářadí pro rok 2024/2025

Objevte inovativní technologie a vylepšení v našem novém katalogu elektrického nářadí od značky Milwaukee pro rok 2024/2025, které přináší ještě větší výkon a spolehlivost pro vaše pracovní potřeby

Pro stažení katalogu Milwaukee elektrického nářadí klikni ZDE.

Snimek-obrazovky-2024-03-04-152343_1

Nový věrnostní program

Naše společnost se těší, že představuje svůj nový věrnostní program, který přináší řadu výhod pro naše zákazníky. Tento program je založen na našem závazku odměňovat ty, kteří nám zůstávají věrní. Každý nákup se nyní stává příležitostí získat exkluzivní výhody a bonusy.

GEPEX_tabulka vernostni program

Autorizovaný prodejce Segway

S radostí oznamujeme, že jsme se stali autorizovaným prodejcem sekaček Segway Navimow! Těšíme se, že můžeme našim zákazníkům přinášet revoluční technologii pro údržbu jejich zahrad. S Segway Navimow získáváte nejen precizní sekačku, ale také spolehlivého partnera ve starosti o váš trávník.

Revoluční sekačky navimow značky Segway a příslušenství naleznete zde

banner-home-pc2_cz-1

Nová adresa našeho e-shopu

Přicházíme s důležitou aktualizací.

Nyní máme novou  adresu naší společnosti na platformě www.gepex.cz.

Pro všechny dotazy, objednávky a komunikaci nás teď kontaktujte na této nové adrese.

Děkujeme za vaši trpělivost a spolupráci.

logo_GEPEX_RGB_barva

Bezdrátová svoboda pro vaše zahrady

 

Společnost Milwaukee si klade za cíl poskytovat zákazníkům nejlepší možné řešení pro jejich potřeby, a Milwaukee Aku Program není výjimkou. Bezpečnost, výkon a spolehlivost jsou základními pilíři této inovativní série zahradního nářadí, která zvýší efektivitu a pohodlí práce pro všechny, kteří si své zahrady váží. Přidejte se k revoluci v zahradní péči a začněte využívat výhody Milwaukee Aku Programu pro dosažení dokonalého vzhledu a údržby vaší zahrady.

Sortiment na našem e-shopu naleznete zde

M18_FTPS30-0--Feat_3

 

 

 

Otevíráme dveře pro vaše profesionální potřeby

V pátek 17.6.2022 jsme oficiálně otevřeli naší novou prodejnu v Lelekovicích v A1 PARKu. Jen 3 minuty autem od Brna.

Milwaukee je synonymem pro kvalitu, spolehlivost a inovaci ve světě nářadí a příslušenství. Otevření naší prodejny znamená, že naši zákazníci nyní budou mít přístup k široké škále produktů této prestižní značky, včetně vrtacích strojů, elektrických pil, ručních nářadí a mnoho dalšího.

Nejenže nabízíme sortiment samotných nástrojů Milwaukee, ale také jsme připraveni poskytnout zákaznickou podporu a poradenství, abychom pomohli našim zákazníkům vybrat to nejlepší řešení pro jejich potřeby. Naše prodejna je navržena tak, aby poskytovala prostředí, kde se mohou profesionálové setkat, sdílet své zkušenosti a najít nejlepší nástroje pro úspěch ve svém řemesle.

Přijďte se k nám podívat a objevte, jak může značka Milwaukee zvýšit efektivitu vaší práce a přinést vám další úspěchy ve vašich projektech. Těšíme se na vaši návštěvu v naší nové prodejně se značkou Milwaukee!

Bližší informace k prodejně včetně kontaktů naleznete ZDE

Skladování se značkou Milwaukee

Kvalitní a pevné boxy na nářadí Milwaukee, to je neodmyslitelná součást pořádného fachmana. Po ruce bude mít veškeré nářadí. A všechno na svém místě, aby šla práce pořádně od ruky a nezdržoval se hledáním. Drobnosti umístí do menších boxů a pak už jen pospojovat boxy na sebe, vytáhnout rukojeť a může vyrazit za prací.

Boxy jsou konstruovány z nárazuvzdorného polymeru pro dlouhou trvanlivost v náročných podmínkách, takže se můžete pustit opravdu do všeho.

Gumová kolečka a vysouvací úchyt zajistí pohodlné přejezdy.

Různé kombinace i jednotlivé boxy najdete v sekci systémy PACOUT v odkaze níže:

Sortiment skladovacího systému naleznete ZDE

Milwaukee PACKOUT